Social Icons

Pages

12 wrz 2013

Update & Repaint

Czasem, jak na siebie patrzę z perspektywy osoby trzeciej, to odnoszę wrażenie, że mam z 13 lat, a nie dobrze ponad 20...

Generalnie - jaram się ja fretka. I dzisiaj będzie hurtem, a pojedyncze posty z bardziej elokwentną treścią zamieszczę jak się uspokoję.

Po pierwsze primo, przyszła moja Pink in Pantone. Wgapiam się w nią jak ciele w malowane wrota i tak sobie myślę, że przemaluję ściany w sypialni na ten kolor różu, acz myślę, że po tygodniu dostałabym przesyłką poleconą pozew rozwodowy...
Generalnie, no, jest piękna. Interes życia na niej zrobiłam. Nieistotne, że jem suchy chleb z masłem, no naprawdę nieistotne. Najważniejsze, że mam moją pierwszą Gold Label, wobec czego mogę chodzić głodna. Alternatywnie wybiorę się do rodziców ukraść im coś z lodówki.


Wczoraj za to przyszła Merl. Pullipka, na którą polowałam na allegro. I nowy wig dla Sakury. Prawda, że wygląda o niebo lepiej? Rozczarowuje mnie tylko jej ciałko. O ile Merl jest solidna, tak Sakura gnie się na wszystkie strony i nie sposób jej niemal usadzić.
Czytałam gdzieś, że na Dale pasuje obitsu white 25cm. Jakby ktoś miał gdzieś instrukcję instalacji takiego ciałka na Dal, to będę wdzięczna za podesłanie, bo rozważam nabycie.
A dziewczynki wyglądają tak oto uroczo :)


Na koniec mój warsztat, czyli kolejna średnio mi się podobająca próba repaintu - tym razem Cleo. Dalej nie mogę sobie dać rady z rzęsami. Na filmikach na YT dziewczyny tak mistrzowsko "kreskują" rzęski kredkami akwarelowymi, a ja nie mogę. Wytłumacz mi ktoś, dlaczego :/
Anyway, Cleo zyskała baby face zamiast bitch face i chyba bardziej mi się w takiej wersji podoba :)
3 komentarze:

 1. Dopisuję siebie pod pierwsze zdanie z tego postu :D

  Pink in Pantone jest piękna, i jak tak na nią patrzę, mam wielką ochotę pogłaskać ją po włosach ^^'
  Dal ma śliczne, ciemne oczy, uwielbiam takie!
  A repaint całkiem udany!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pink in Pantone, miałam tą lalkę ale właśnie poszła w świat, nie jestem pewna ale chyba do Ciebie ;-) To świetna lalka, najbardziej lubię jej włosy. Dale nie moja bajka ale to bardzo wesołe istotki ;-)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha, pewnie, że do mnie przyszła :D
  Dzięki, jest naprawdę w idealnym stanie :))

  OdpowiedzUsuń

 

Sample text

Sample Text

Sample Text